Evinizde fark yaratın...
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

- Yıllara dayanan tecrübesi ile Bartın Mobilya sektöründe yer alan TUTKUN MOBİLYA, modüler mobilya sektöründe yön veren kuruluşların başında yer almaktadır.
 
- Her yıl geliştirdiği koleksiyonlarında ürün kalitesi, yenilikçiliği ve özgün tasarımlarıyla tüketici odaklı hizmeti ilke edinmiş TUTKUN MOBİLYA, trend öncüsü olmuş ve mutlak tüketici memnuniyetini esas ilke edinmiştir.
 
- Modern tasarımlı ürünlerinde fonksiyonaliteyi ön plana çıkarıp bunu şıklık ve sağlamlıkla bütünleştiren TUTKUN MOBİLYA, Mutfak ve Banyo Dolapları, Gardrop Çeşitleri, Duvar Üniteleri, Vestiyerler, İç Mekan Dizayn ve Dekorasyon faliyetleri gibi tüketicilerin mobilya konusunda tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
 
- Tüketici güveni ile TUTKUN MOBİLYA, hazırlamış olduğu kampanyalarla tüketicisini alım kolaylığı sağlamakta ve verdiği satış sonrası hizmetleri ile de tüketicisini ürünlerle ilgili her konuda bilgilendirmektedir.
 
- TUTKUN MOBİLYA 'da dekorasyon adına aradığınız herşey, 100' lerce fikir, modern mobilyalar, farklı tarzlar birarada, kolay ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor.
 
VİZYONUMUZ
Sektörün bilgi birikimini firmamızın yenilikçi ruhu ve dinamik yaklaşımıyla entegre bir dünya markası olmak. 
 
MİSYONUMUZ
Tüketici beklentilerini dikkate alarak ürün kalitesinden ve güvenliğinden asla taviz vermeyen, çevreye saygılı ürünler sunmak.

Haber Bülteni Üyeliği

HAKKIMIZDA

Tutkun Mobilya

Yıllara dayanan tecrübesi ile Bartın Mobilya sektöründe yer alan TUTKUN MOBİLYA, modüler mobilya sektöründe yön veren kuruluşların başında yer almaktadır. Devamı ›

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Tuna Mahallesi, Hendek Yanı Cd. 173/1, 74100 Merkez/Bartın

0541 638 7561 - Faruk TUTKUN